نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: از‌دیدن‌مامانم‌حالم‌بهم ‌میخوره‌و‌چندشم‌میشه‌

6808
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45234
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

از‌دیدن‌مامانم‌حالم‌بهم ‌میخوره‌و‌چندشم‌میشه‌

حالم‌از‌مامانم‌بهم‌میخو ره‌نمیخوام‌ببینمش‌
    ‌بابام‌‌خیلی‌سختگیره‌‌ هیچوقت‌نمیزاره‌من‌با‌دو ستام‌جایی‌برم‌و‌ن‌خیلی دوس‌دارم مث‌‌دوستام‌‌‌‌‌‌‌‌‌ رم‌جایی‌ولی‌بابام‌میگه نه‌و‌نمیزاره‌
    ‌حتی‌نمیزاره‌برم‌تو‌کو ه‌چه‌برسه‌به‌بیرون‌
    ‌مامانم‌به‌بابام‌‌خیان ‌میکنه‌و‌من‌ازشون‌صدا ظبط‌شده‌دارم‌
    ‌و‌خیلی‌ناراحتم‌و‌دوس‌ ندارم‌تو‌خونمون‌باشمممم 😭‌
    ‌یکی‌کمکم‌کنه‌تورو‌خدا

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : از‌دیدن‌مامانم‌حالم‌بهم ‌میخوره‌و‌چندشم‌میشه‌

نقل قول نوشته اصلی توسط Lenakho نمایش پست ها
    حالم‌از‌مامانم‌بهم‌میخو ره‌نمیخوام‌ببینمش‌
    ‌بابام‌‌خیلی‌سختگیره‌‌ هیچوقت‌نمیزاره‌من‌با‌دو ستام‌جایی‌برم‌و‌ن‌خیلی دوس‌دارم مث‌‌دوستام‌‌‌‌‌‌‌‌‌ رم‌جایی‌ولی‌بابام‌میگه نه‌و‌نمیزاره‌
    ‌حتی‌نمیزاره‌برم‌تو‌کو ه‌چه‌برسه‌به‌بیرون‌
    ‌مامانم‌به‌بابام‌‌خیان ‌میکنه‌و‌من‌ازشون‌صدا ظبط‌شده‌دارم‌
    ‌و‌خیلی‌ناراحتم‌و‌دوس‌ ندارم‌تو‌خونمون‌باشمممم ������‌
    ‌یکی‌کمکم‌کنه‌تورو‌خدا
    بسم الله الرحمن الرحیم

سلام . بهتره با صدای ضبط شده اقدام به رفتارهای پرخطری مثل داشتن مدرک و اقدام به تهدید نداشته باشی و اجازه بدین پدر مادرتون به عنوان دوفرد بالغ برای مشکلات شخصی شون اقدام کنن چرا که این کار باعث آسیب های زبادی به زندگی پدر مادر شو و طبعا زندگی شما میشه
    برای بررسی مسئله خیانت بررسی فاکتورهای زیادی چون روابط زناشویی والدینت و پاسخ گویی به نیاز ها و عواطف مادرتون از سمت پدر یا بالعکس توجه کرد که با مراجعه والدینت به زوج درمانگر میتونن به حل مشکلات بپردازند و اگر لازم باشه خودشون اقدامات لازم رو انجام میدن پس سعی کن توی زندگی والدینت اصلا دخالت نکنی و به مسائل شخصی چون درس و مدرسه و رشد فردی خودتون بپردازین
    کاملا واضحه شرایط سخت و ناراحت کننده ای دارین
    اما دقت کن که درمسیر با مراجعه به مشاور و صحبت ایشون با خانواده شما راحت تر میتونید با دوستاتون تعامل و گردش داشته باشین
    بامراجعه به مشاور درصورت لزوم با مادرتون صحبت میکنن تا سعی کنه خانه رو برای شما مکان گرم تری کنه
    بازم تذکر میدم : از صدای ضبط شده اصلا استفاده درقالب مدرک و ابزار تهدید استفاده نکن چون آسیب های زیادی متوجه شما و هم خانواده میشه
    ویرایش توسط Saltanat : 09-19-2020 در ساعت 02:34 PM

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط Lenakho
    ‌‌آخه‌چجو‌به‌‌‌‌مامان ‌بابام‌بگم‌برن‌‌مشاوره ‌چجو‌بگم‌‌‌کارم شده‌هر‌روز‌گریه‌کردن‌
    ‌‌
    ‌‌‌‌‌‌‌‌از‌وقتی‌رسید م‌تو‌سن‌نو‌جوونی‌
    ‌‌همیشه‌در‌حال‌گریه‌کر دن‌بودم‌آخه‌خیلی‌چیزا‌ همیدم‌
    ‌‌‌‌‌‌من نمیدونم‌چجو‌بشون‌بفهمون ‌که‌من‌بزرگ‌شدم‌و‌دوس دارم‌مث‌دوستام‌
    ‌‌‌‌‌برم‌بیرون اما اصلا‌واسشون مهم‌نیست‌و‌هیچ‌کاری‌
    ‌نمیزارن‌انجام‌بدم‌حتی وقتیم‌میرم‌مدرسه‌‌تا‌ج لو‌در‌مدرسه‌‌‌منو‌‌‌م یبرن‌
    ‌‌‌خانوادم‌مذهبی‌نیستن
    ‌‌نمیدونم‌این‌سختگیریاش ون‌واسه‌چیه‌‌
    ‌خیلی‌خوشحالم‌که‌یکی‌ح اقل‌بام‌حرف‌میزنه‌‌
    ‌ممنون‌از‌شما‌
    ‌‌‌
    دوست عزیز مشاوره ها توی پیام خصوصی انجام نمیشه
    این کار خلاف قوانین فروم هست
    شمالازم نیست به مادر پدرتون بگین برن مشاوره بلکه من گفتم اگر مادر و پدرتون مشکلاتی تجربه میکنن به عنوان دوفرد بالغ مراجعه به زوج درمانگر براشون کمک کنندس و شما فقط نباید توی روابط اونها دخالت کنی
    درمورد رفتن به مشاوره درصورتی که بدون توهین و بی احترامی بیان کنین که نیاز به مشاوره دارین بهتون کمک میکنن
    درغیر این صورت روزهایی که کلاس به صورت آنلاین نیست میتونید از مشاور مدرسه کمک بگیرین

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام به شما دوست عزیز
    بیان نکرده اید که چند سال دارید اما با توجه به توضیحاتی که دادید به نظر می رسد که در سن نوجوانی قرار دارید در این سن توجه به روابط دوستی بیشتر می شود اما با توجه به اینکه نگرانی های والدین نیز بخاطر آسیب های احتمالی افزایش می یابد ممکن است که در این موراد شما با سخت گیری بیشتری تا رسیدن به شرایط سنی بالاتر روبرو شوید اما موضوع مهم این است که شما و پدر و مادر بتوانید در مسیر تعامل و صحبت در احترام در مورد این موراد تصمیم گیری کنید سعی کنید که در زمان مناسبی در احترامی که برای آنها قائل هستید احساسات و نیازهای خودتان را با درک نگرانی های آنها بیان کنید.
    سعی کنید در مورد خیانت مادرتان حتی اگر اطمینان دارید وارد مسائل شخصی ایشان نشوید و از کنجکاوی کردن خوداری کنید اما اگر اطلاع از این موضوع برایت با درگیری فکری و فشار روحی زیاد همراه سهت بهتر است در زمان مناسبی بدون اشاره به داشتن مدرک با مادرتان در مورد اطلاع از این موضوع و احساساتی که تجربه می کنی صحبت کنید اما تصمیم گیری در این موراد بر عهده خود مادرتان می باشد چون یاشان فرد بالغی هستند که حتی اگر مسیر اشتباهی می روند با انتخاب خودشان است و اسیب های آن را در نظر دارند و در این مسیر شما مسئولیتی در قبال اشتباهات ایشان ندارید .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد